Turunduse moodulid OdoosSegmenteerige oma potentsiaalsete klientide andmebaas, et edastada õige sõnum õigel ajal. Odoo tööriistavalikuga alates sotsiaalmeediast ja meiliturundusest kuni turunduse automatiseerimise ja reaalajas vestluseni saate oma turundustegevusi tõhustada ja sihtrühmani tõhusalt jõuda.

Masspostituse moodul


Looge edukaid meilikampaaniaid, mis kaasavad potentsiaalseid kliente Odoo abil. Kasutajasõbralik tarkvara võimaldab teil oma meilide sisu ja paigutuse üle täielikku kontrolli ka ilma IT-teadmisteta. Kasutage köitvate kampaaniate loomiseks laia valikut malle ja rikastage oma sisu pealkirjade, kutsete, sotsiaalmeedia nuppude, jaluste ja muuga.


Tutvu masspostituse mooduliga

Sotsiaalmeedia turundus


Suurendage oma nähtavust potentsiaalsete ja olemasolevate klientide seas Odoo sotsiaalmeedia turunduse mooduliga. Sotsiaalmeedia on ülioluline platvorm klientide kaasamiseks, ettevõtte uudiste ja uuenduste jagamiseks. 

Lisaks saate tõukemärguannete ja reaalajas vestluste abil ennetavalt suhelda müügivihjete ja veebisaidi külastajatega, pakkudes parimat kliendikogemust.


Tutvu sotsiaalmeedia turunduse mooduliga

Turunduse automatiseerimine


Looge hõlpsalt kampaaniaid, kasutades visuaalses liideses erinevaid teid. Lisage uusi toiminguid ja valige ajakäivitajad otse oma töövoos. Lisaks saate automatiseerida palju enamat kui lihtsalt oma e-kirju. 

Looge täielikud klienditeekonnad ja liigutage müügivihjeid automaatselt läbi oma müügikanali või määrake oma müügimeeskonda kvalifitseeritud kliente.


Tutvu turunduse automatiseerimise mooduliga
Lihtsusta oma ettevõtte igapäevast tööd


ERP lahendus sinu ettevõtte arhitektuuri oluliseks nurgakiviks ja tehniliseks tegevusplatvormiks, luues eelduse tegevuse laiendamiseks igas suunas.Alustame koostööd