Odoo müügimoodulidKombineerides erinevaid Odoo müügimooduleid on võimalik saavutada täielikult integreeritud müügilahendus! Müügimoodulid võimaldavad pakkumiste koostamise ja saatmise protsessi automatiseerida. Odoo CRM annab sulle müügitorus konkurentsi eelise. Automatiseeri oma müügitiimi ülesanded ja eesmärgid. 

CRM müügitoru


Kliendiinfo omamine samal platvormil, kus on sinu tarneahel, raamatupidamine ja järelteenused annab enneolematu konkurentsieelise. CRM-i moodul on möödapääsmatu igale ettevõttele, kes soovib oma kliendiportfelli jõuliselt arendada. 


CRM mooduli abil on võimalik planeerida tegevusi koostööd potentsiaalse kliendiga. Hoiad ära olukorra, kus võid muutuda tüütuks müügimeheks, kuid samas ei kaota müügivõimalust. Automatiseeri oma kõned, koosolekud, e-kirjad ja hinnapakkumised ning saa ülevaade viimastest tegevustest oma tiimis.


- Püsige oma klientidega ühenduses


- Reaalajas suhtlus klientidega koostöö tõhustamiseks


- Kiire ülevaade meeskonnas toimuva kohta. Jälgi eesmärkide täitmist.


Tutvu CRM müügimooduliga

Kassamoodul


Sinu äri osaks on jaemüük või restoraniäri? Odoos katab kõik peamised vajadused, mis ühel kauplejal vaja on. Kassamoodul on juba koheselt standardlahenduses olemas tuues kaasa endaga kampaaniate haldused ja lojaalsusprogrammi.

Jaemoodulid on integreeritud makselahenduste ja printeritega. Lisaks ei pea muretsema ka interneti katkemisel. Juba alustatud vahetust saab kasutada ka offline režiimis. Ei ole vaja muretseda, et ükski tehing kaduma läheks

Kassamoodul on optimeeritud puuteekaraanidele ja liidestatud IoT lahendustega, tänu millele on võimalik kasutada seda igast seadmest - lauaarvutid, tahvelarvutid, telefonid jne.


Tutvu kassamooduliga

Müügimoodul


Koosta pakkumisi, loo müügitellimusi, teosta juurdemüüki. Odoo müügimooduli on kogu tarneahela alus ning annab kogu sisendi sinu ärile. Lisaks klassikalisele PDF pakkumistele toetab Odoo ka veebipõhiseid pakkumisvorme, mis avavad ukse täiesti uutele müügiautomaatika võimalustele. Tänu digitaalsetele allkirjastamisvormidele saad olla ka kindel kliendi tellitud toodetes/teenustes.


Pakkumise koostamiseks piisab sul juba mobiiltelefonist ja Odoo äpist. Ei ole vaja muretseda, et müügi tegemiseks pead olema kohmaka kontorilaua taga.


Tutvu müügimooduliga​Tutvu klientide lugudega
Lihtsusta oma ettevõtte igapäevast tööd


ERP lahendus sinu ettevõtte arhitektuuri oluliseks nurgakiviks ja tehniliseks tegevusplatvormiks, luues eelduse tegevuse laiendamiseks igas suunas.Alustame koostööd