Odoo finantsmoodulidOdoo finantsmoodulite abil saate hallata hinnapakkumisi, tellimusi ja arveid tõhusalt ja digitaalselt. Võimalik on analüüsida kliendianmeid, jälgida ettevõtte igapäevaseid kulusid ja neid integreerida teiste Odoo moodulitega, et muuta ettevõtte rahaasjad sujuvamaks ja digitaalsemaks.

Müügi- ja ostuarved


Odoo laialdase ülevaate abil saate hõlpsalt jälgida koostatud arvete mustandeid ning jälgida nende tasumisi. Odoo raamatupidamise moodulit on võimalik lihtsasti ühilada erinevate pankadega, et jälgida arvete laekumisi reaalajas. 

Andmeid analüüsides saate oma ettevõttes põhjalikuma ülevaate. Dünaamilised ja isikupärastatud majandustarkvara töölaud annab teile olulise teabe vaid sekunditega.


Tutvu müügi- ja ostuarvete mooduliga

Raamatupidamise moodul


Raamatupidamise mooduliga ei ole enam see töö aeganõudev ja keeruline. Odoo majandustarkvara abil saate oma raamatupidamise protsessi sujuvamaks ja dünaamilisemaks muuta. 

Sünkroonige oma pangaväljavõtted automaatselt oma pangaga või importige faile, säästes aega, kuna 95% vastavusseviimisest toimub automaatselt. Hallake oma tarnija arveid ja hankige selge prognoos tulevaste nõuete kohta. Jätke käsitsi andmete sisestamisega hüvasti ja keskenduge oma ettevõtte olulisematele aspektidele.


Tutvu raamatupidamise mooduliga

Ärianalüüsi moodul


Lisaks alates müügitellimustest ja tarnetest kuni automaatsete arvete genereerimisele võimaldab Odoo raamatupidamise moodul automatiseerida järelkontrolli ja määrata võlgnikele meeldetuletusi.

Avastage dünaamilise aruandluse võimalusi, kus saate vaevata luua kasumiaruandeid, bilanssi ja rahavoogude aruandeid. Hankige väärtuslikku teavet oma finantsandmete kohta ja tehke teadlikke otsuseid oma ettevõtte edasiviimiseks.


Tutvu ärianalüüsi mooduliga

Meie juurutatud tarkvara-lahendusi kasutavad tuntud Eesti ettevõtted


Oleme Odool põhinevaid lahendusi pakkunud Eesti turul enam kui 10
aastat. Selle aja jooksul on meil kujunenud märkimisväärne 
kliendivajaduste tundmine.
Lihtsusta oma ettevõtte igapäevast tööd


ERP lahendus sinu ettevõtte arhitektuuri oluliseks nurgakiviks ja tehniliseks tegevusplatvormiks, luues eelduse tegevuse laiendamiseks igas suunas.Alustame koostööd