Projektide moodulid
Odoo abil saate tegevusi automatiseerida, ülesandeid ajastada ja oma meeskonnas toimuvat analüüsida. Alates projekti jälgimisest kuni aja registreerimise ja kasutajatoeni – Odoo on kõik-ühes projektihaldustööriist, mis aitab teil projekte kuni väikseima detailini planeerida. Jälgige projekti edenemist, eraldage tõhusalt ressursse ja tehke oma meeskonnaga sujuvat koostööd, et tagada projekti edukad tulemused.


Projektijuhtimise moodul


Planeerige enda meeskonda lihtsasti projektide jaoks vastavalt meeskonna saadavusele. Samuti on võimalik prognoosida meeskonna saadavust sarnastel projektidel. Hinnake tähtaegasid täpselt ning võrrelge prognoose ajaplaneerimise mooduliga, et suurendada tootlikkust.


Odoo projektihaldustarkvaraga saate hõlpsalt dokumente ja ülesandeid jagada, parandades oma meeskonnaliikmete vahelist koostööd. Lisage ülesandele märkmeid ja faile, et kõik oleksid kursis.


Tutvu projektijuhtimise mooduliga

Tööaja registreerimise moodul


Olenemata sellest, kas juhite väikeettevõtet, töötate vabakutselise professionaalina või juhite töötajaid erinevates kohtades, peab teie aja jälgimise süsteem olema alati ajakohane. 

Jälgige oma töötajate ajakirjeid mis tahes seadmest, nii võrgus kui ka võrguühenduseta, kus iganes te ka poleks.


Tutvu tööaja registreerimise mooduliga

Klienditoe moodul


Odoo klienditoe moodul lihtsustab piletite jälgimist, tähtsuse järjekorda seadmist ja lahendamist. Kanban-vaatega saate pileteid korraldada vastavalt oma eelistustele. Näete koheselt oma meeskonna töökoormust ja saate SLA reeglite alusel pileti olekut jälgida. 


Võtke klientidega ühendust e-posti, veebisaidi vormide ja reaalajas vestluse kaudu, tagades suurepärase klienditeeninduse!


Tutvu klienditoe mooduliga
Lihtsusta oma ettevõtte igapäevast tööd


ERP lahendus sinu ettevõtte arhitektuuri oluliseks nurgakiviks ja tehniliseks tegevusplatvormiks, luues eelduse tegevuse laiendamiseks igas suunas.Alustame koostööd