Teenuste moodulid OdoosOdoo teenuste moodulite abil saab hallata pakutavaid teenuseid. Hoidke oma meeskond ajakavas, hallake lihtsasti projekte ja nende kasumlikkust. Esitage arveid ja säilitage selge ülevaade. Pakkuge suurepärast klienditeenindust Odoo väliteeninduse ja kasutajatoega.

Projektijuhtimise moodul


Tänu Odoo projektijuhtimisele saate projekte ja ülesandeid lihtsasti korraldada, planeerida ja analüüsida. Moodul annab võimaluse määrata oma meeskonnale ülesandeid, lisada märkmeid ja faile ning analüüsida andmeid erinevate visuaalsete liideste ning täpsemate otsingu- ja filtreerimisvalikute abil.


Tutvu projektijuhtimise mooduliga

Ajaplaneerimise moodul


Odoo ajaplaneerimise funktsioon pakub laia valikut eeliseid, et jälgida teie meeskonna edusamme, maksimeerida marginaale ja muuta projektid kasumlikuks.  Selle võimsa funktsiooniga saate visuaalse ülevaate oma meeskonna edusammudest iga projekti või ülesande puhul.


Tutvu ajaplaneerimise mooduliga

Objektihalduse moodul


Odoo objektihalduse mooduliga saavad liikvel olevad töötajad oma tööd hõlpsalt planeerida ja hallata. See kasutajasõbralik moodul pakub tööriistu ajastamiseks, aja jälgimiseks, töökäskude loomiseks ja arvete koostamiseks. 

Odoo töötab kõigis internetiga ühendatud seadmetes. See tähendab, et te ei pea installima ühtegi tarkvara - saad seda veebibrauseris kohe kasutama hakata!


Tutvu objektihalduse mooduliga

Klienditoe moodul


Odoo klienditoe moodul lihtsustab piletite jälgimist, tähtsuse järjekorda seadmist ja lahendamist. Kanban-vaatega saate pileteid korraldada vastavalt oma eelistustele. Näete koheselt oma meeskonna töökoormust ja saate SLA reeglite alusel pileti olekut jälgida. 

Võtke klientidega ühendust e-posti, veebisaidi vormide ja reaalajas vestluse kaudu, tagades suurepärase klienditeeninduse!


Tutvu klienditoe mooduliga

Odoo vastuvõtumoodul


Odoo vastuvõtumooduliga saate hõlpsalt hallata oma kalendrit ja kohtumisi. Kliendid saavad teie määratud tundide alusel igal ajal ise kohtumisi kokku leppida.

Integreerige lihtsasti kohtumiste lingid oma veebisaidile, e-posti allkirja või sotsiaalmeedia kaudu ja vaadake, kuidas teie kalender automaatselt täitub.


Tutvu vastuvõtumooduliga

Täiusta ka oma 

ettevõtte 

töövoogu

Ärisektorite vaates katab Odoo 
terviklahendusena edukalt kõiki  ​peamiseid sektoreid


Tutvu Odooga
Lihtsusta oma ettevõtte igapäevast tööd


ERP lahendus sinu ettevõtte arhitektuuri oluliseks nurgakiviks ja tehniliseks tegevusplatvormiks, luues eelduse tegevuse laiendamiseks igas suunas.Alustame koostööd