Personalihalduse moodulOdoo personalihalduse abil on teil kõik personaliküsimused ühes keskses kohas. Registreerige hõlpsalt töötunde, hallake puudumisi, tõhustage värbamis- ja liitumisprotsessi ning optimeerige oma sõidukiparki. Kõik, mida vajate oma personaliküsimuste tõhusaks haldamiseks, leiate siit.

Personalijuhtimise moodul


Odoo personalijuhtimise moodul pakub laia valikut funktsioone, mis toetavad personalijuhtimise kõiki aspekte. Alates uute töötajate palkamisest ja töölevõtmisest kuni nende tulemuslikkuse ja arengu jälgimiseni on Odoo keskne keskus, kus saate hallata kõiki personaliga seotud protsesse.


Tutvu personalijuhtimise mooduliga

Personali värbamine ja valik


Optimeerige oma värbamis- ja valikuprotsessi Odoo abil. Looge atraktiivne tööleht, reklaamige vabu töökohti ja hallake taotlusi vaevata. 

Jälgige hoolikalt iga tööpakkumist ja taotlejat ning looge oskuste ja profiilide andmebaas, sealhulgas indekseeritud dokumendid.


Tutvu värbamismooduliga

Puhkuste haldamise moodul


Odoo personalihalduse abil saate hõlpsalt jälgida töötajate puhkuse- ja haiguspäevi. Töötajad esitavad taotlusi, mida juhid saavad kiiresti hinnata ja heaks kiita. Juhtidel on ülevaade oma meeskonnas osalemisest ja puudumistest, mis võimaldab organiseeritud ülesannete jaotamist. 

Saate luua aruandeid ühe klõpsuga, pakkudes ülevaadet puhkusetaotlustest tüübi, töötaja ja osakonna järgi. Statistika aitab planeerimisel ja maksimaalse tootlikkuse tagamisel.


Tutvu puhkuste haldamise mooduliga

Autopargi haldamine


Odoo abil muutub teie sõidukipargi haldamine lihtsaks. Te ei vaja enam eraldi jälgimissüsteemi. Vaid mõne hiireklõpsuga saate Odoo nutirakenduse kaudu oma autoparki tähelepanelikult jälgida. 

Meie kasutajasõbraliku haldussüsteemi abil saate hõlpsalt kõike hallata, sealhulgas kütusepäevikuid, kulusid ja muid ettevõtte sõidukite haldamiseks olulisi funktsioone.


Tutvu autopargi haldamise mooduliga
Lihtsusta oma ettevõtte igapäevast tööd


ERP lahendus sinu ettevõtte arhitektuuri oluliseks nurgakiviks ja tehniliseks tegevusplatvormiks, luues eelduse tegevuse laiendamiseks igas suunas.Alustame koostööd