Laohaldus ja tarneahelOdoo moodulite abil on võimalik optimeerida oma laoseisu ja tootmisprotsesse. Terviklik lahendus tõhusaks ja tulemuslikuks juhtimiseks! Planeerige töökäske, teostage kvaliteedikontrolli, optimeerige varusid ja jälgige kulusid.

Odoo ja Impacticu koostöös leiame vajalikud funktsioonid teie ettevõtte kogu laohalduse protsessi täiustamiseks. Juurutuse käigus paneme käima ka riistvara ja skännerid.

Laohalduse moodul


Odoo laohaldamise tööriista abil saavad ettevõtted oma laoseisu tõhusalt hallata ja jälgida. Looge toodetest variatsioone ja tootemaatrikseid. Paigutage tooteid lao asukohtadele ning saate ülevaate oma lao liikumisetest. Kõige selle täpseks ja lihtsaks kasutamiseks saad kasutada triipkoodiskännereid, QR koode. Seerinumbrid tagavad 100%-lise jälgitavuse tarneahlelale.


Tutvu laohalduse mooduliga

Odoo tootmismoodul


Tootmisest tekitatakse sageli suure halduskuluge tegevus. Unusta vanakooli lähenemine ja praktikad. Võta kasutusele Odoo tootmismoodul ja kasuta tänapäevaseid tööriistu, mis toovad välja kitsaskohad sinuu protsessidest, pakuvad reaalajas jälgimise võimekust. Planeeri oma varude liikumised vastu tootmisplaane, et saavutada sümbioos laos ja tootmise vahel.

Kogu tootmismoodul on optimeeritud tahvelarvutitele ja integreeritud IoT lahendustega. Tänu sellele pole Odooe tootmismoodulile industry 4.0 mingi uudis


Tutvu tootmismooduliga

Masinate ja seadmete hooldus


Olukorrad, kus masinapargi rikke tõttu kannatab kogu tootmisprotsess ei saa olla tänase tootmisettevõtte probleem. Võttes appi Odoo hooldusmooduli saad planeerida oma liinide hooldusgraafikud koos tehnilise personaliga. Raporteerides oma liinide hooldusgraafikuid tuvastad hetke, mil vana liini käigus hoidmise asemel on mõistlik hankida uus või saad olla paremini ettevalmistunud planeeritud seisakuteks.


Tutvu hooldusmooduliga

Kvaliteedikontrolli moodul


Tahad parandada omatoodangu kvaliteeti? Soovid jälgida tarnijatelt saabunud kaupasid? Soovid teha topeltkontrolli oma väljastatavale kaubale? Kui jah, siis Odoo kvaliteedikontrolli moodul annab vastused su küsimustele. Koosta probleemide halduseks kanbaan töövoog, määra vastutajad ja saada automaatteavitusi. Kõik see integreeritud juba standardlahendusse ja aktiveeritav ühe klikiga.


Tutvu kvaliteedikontrolli mooduliga
Lihtsusta oma ettevõtte igapäevast tööd


ERP lahendus sinu ettevõtte arhitektuuri oluliseks nurgakiviks ja tehniliseks tegevusplatvormiks, luues eelduse tegevuse laiendamiseks igas suunas.Alustame koostööd