Võta 
meiega ühendust


Impactic OÜ

Turu 2, Tartu, Eesti
info@impactic.ee 
+372 740 0666

Facebook
LinkedIn


Meie tiim

Indrek Linnas

Tegevjuht

indrek.linnas@impactic.ee

+372 565 5290

Marti Viitkar

Arendusmeeskonna juht

marti.viitkar@impactic.ee

+372 5656 7692

Tõnu Kaare

Tarkvara peaarhitekt

tonu.kaare@impactic.ee

+372 504 6800

Madis Harjo

DevOps insener

madis.harjo@impactic.ee

+372 509 8551

Sven Raba

Vanemkonsultant

sven.raba@impactic.ee

+372 5682 7060

Karin Eelma

Konsultant

karin.eelma@impactic.ee

+372 518 0801

Härmo Mõttus

Konsultant

harmo.mottus@impactic.ee

+372 511 7481

Seliin Lisett Tomson

Konsultant

seliin.tomson@impactic.ee

+372 507 6591

Terttu Tammaru

Konsultant

terttu.tammaru@impactic.ee


Soovid liituda Impactic tiimiga?

Arendaja-analüütik

Otsime sind oma meeskonda kui sinu jaoks on tuttavad sõnad Python, Javascript, SQL ning ERP.


Vaata lähemalt

Majandustarkvara konsultant

Meie nooruslikus ja toredas tiimis on puudu majandustarkvara konsultandist.


Vaata lähemalt












Lihtsusta oma ettevõtte igapäevast tööd


ERP lahendus sinu ettevõtte arhitektuuri oluliseks nurgakiviks ja tehniliseks tegevusplatvormiks, luues eelduse tegevuse laiendamiseks igas suunas.



Alustame koostööd