E-poe moodul OdoosOdoos on veebipoe seadistamine ja haldamine väga sujuv protsess. Odoo e-kaubanduse moodulitega saate rakendada tõhusaid müügistrateegiaid, sujuvalt hallata tooteid ja laoseisu, hallata makseid ning luua täiustatud analüütikat ja aruandeid. 

See võimaldab teil optimeerida oma ettevõtet, maksimeerida konversioone ja pakkuda klientidele meeldivaid ostukogemusi.

Tutvu e-poe mooduliga

Toodete ja laovarude haldamine


Odoo e-kaubanduse moodulitega saate oma tooteid ja variatsioone vaevata hallata. See moodul võimaldab teil värskendada tooteteavet, pilte, hindu ja laoseisu, samuti hallata toote atribuute ja variatsioone. 

See võimaldab teil hallata oma tootekataloogi paindlikult ja organiseeritult, võimaldades teil kiiresti ja tõhusalt reageerida muutuvatele turunõudlustele ja klientide vajadustele.

Müügi- ja reklaamitööriistad


Avastage Odoo e-kaubanduse moodulite laialdased võimalused müügihalduse ja reklaamide jaoks. Saate määrata soovitud allahindluse reegleid ja sooduskampaaniaid, sealhulgas hinnasoodustusi, allahindluskoode, tasuta kohaletoimetamist ja palju muud. 

Nende tööriistade abil saate meelitada ligi kliente, suurendada konversioone ja kasvatada lojaalsust. Lisaks pakub see moodul võimalust edendada ristmüüki ja edasimüüki, tutvustades seotud tooteid ja soovitusi.

Maksed


Nüüdsest pakkuge oma klientidele sujuvat ja turvalist maksekogemust Odoos. Platvorm toetab integreerimist populaarsete makselüüsidega, nagu PayPal, Stripe ja Adyen, võimaldades klientidel oma eelistatud meetodiga turvaliselt maksta. 

Lisaks on olemas ka võimalus aktsepteerida võrguühenduseta makseid, pangaülekandeid ja makseid kohaletoimetamisel.

Aruandlus ja analüüs


Kasutage Odoo mugavaid ja kõikehõlmavaid aruandlus- ja analüüsifunktsioone, mis võimaldavad teil reaalajas jälgida müügistatistikat, tellimuste analüüsi, klientide käitumist ja toote toimivust. See võimaldab teie ettevõttel tuvastada trende, hinnata toimivust ja teha andmepõhiseid otsuseid oma e-kaubanduse optimeerimiseks. 

Lisaks saate luua kohandatud aruandeid ja seadistada ajakavasid regulaarsete värskenduste saamiseks.
Lihtsusta oma ettevõtte igapäevast tööd


ERP lahendus sinu ettevõtte arhitektuuri oluliseks nurgakiviks ja tehniliseks tegevusplatvormiks, luues eelduse tegevuse laiendamiseks igas suunas.Alustame koostööd